Speed77

Jak nastavit/vybrat jazyk staženého filmu?

Některé filmy mají napsaný dabing CZ/EN nebo Cz-En, takže se ten jazyk dá asi zvolit, ale nevím jak. Vždycky když takový typ filmu stáhnu, tak v PC a v jiných zařízeních mi jede v češtině, ale když si to pustím v notebooku, tak je tam vždycky angličtina. Když jdu do nastavení toho filmu/přehráváče a do možnosti jazyka, tak je tam vždycky zaškrtlá čeština (přestože česky to nehraje) a nedaří se mi to nijak přepnout.
Co s tím?

Odpovědi
aliendrone

A co máš za přehrávač? Obvykle ve většině stačí v okně (nebo fulscreenu) kliknout pravým a vyběhne kontextová nabídka. Vybereš „zvuk“ > „audiostopa“ a z nich si zvolíš. Bývají někdy označeny názvem (english, česky atd.) NEBO jen "audistopa 1, 2, š… )

Pravděpodobně máš na NTB v přehrávači na tvrdo nastaveno přehrávání defaultní audiostopy. Myslím, možnosti jsou i jiné. To vše za předpokladu, že film OPRAVDU má různé audistopy, pokud má jen JEDNU, tak jiná logicky nepůjde, leda ji vypnout a mít němý film. :)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Speed77

aliendrone, windows media player a KMPlayer (jako hlavní mám v notebooku nastavený KMP).

aliendrone

Speed77>>> KMPlayer je dobrý přehrávač pokud vím (neznám jeho dnešní situaci). Já sice už celé roky používám VLC (kvůli tomu, že je nejen na Widlích, ale i i na Linuxu), ovšem pokud si pamatuji, tak v KM by měl mnou nastíněný postup fungovat.