Anonym*

Jak napsat tento e-mail?

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, potřebovala bych poradit jak napsat e-mail, když nam za nějakou dobu nepůjde wifi a moje dcera na střední nebude moci dělat on-line výuku. Takže chci nějak včas napsat učiteli, jestli by byla možnost, ze by učební materiály dávali v papírové formě. A to tak ze by si dcera pro to chodila každý pondělí a pátek to odevzdala a nebo ze by nam to poslali na adresu. Prosím, pomohl byste mi někdo, jak e-mail napsat?

Odpovědi
elkon

Buď mu napište to co píšete zde, nebo mu zavolejte a domluvte se. Žádný problém.

Pepa25

Jak dlouho nemá jít ta wifi? Den nebo delší dobu? Na tu dobu je možné ji dopředu omluvit a úkoly si dcera dodělá.

cochee

E-mail lze napsat s pomocí (chytrého) mobilního telefonu bez wifi, spojením přes mobilní datovou síť.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.