paletka

Jak napadnout darovací smlouvu?

Chtěla jsem se zeptat co mám udělat.bratr dostal dum a ve smlouvě měl že se o rodiče postará až do smrti.Matka ovdověla a je invalidní a on se oni nechce postarat a tak tam jezdí soc.pracovnice.CHci se zeptat jak tu smlouvu napadnout a ten dum třeba dárovat soc.zabespeče­ní.Díky

Nejlepší odpověď
modriblesk

no a co vi se staráte?,pokud ano a je to prokazatelné,tak stačí vzít jen potvrzeni tam od kud je vaše mainka at ho sváma sepíší za učasti notáře a tak se dá celá tato smlouva napadnout.prostě nedodržel to hlavní a to jest péče o va ší manku.

Další odpovědi
atriplex

Ten kdo daroval se může domáhat navrácení daru, ovšem v tomto případě bude třeba podat žalobu u soudu.

anonym

Bratr se nemusi sam osobne postarat o matku , kdyz ma napr. zamestnani. Je dulezite , ze zaridil , aby matka byla cista a najezena. I to je pece. Nezalezi na tom , kdo ji provadi.
Jde preci o pohodli a zdravi maminky , ne o dum. -iv-

GM

pro modriblesk – vezmi žolika a vraťte se na ZŠ, zřejmě jste zcela chyběli v hodinách českého jazyka.