Nevíte někdo, kde se dá najít vzor – žaloba napadení darovací smlouvy??

(před rokem mi umřel otec, po kterém jsem já i můj bratr měla zdědit dům, pozemek a jiné, ale ještě rok zpětně se k němu nastěhovala bratrova družka, která dosáhla toho, že necelý měsíc před tátovou smrtí to měla vše na sebe už napsané v Katastru nemovitostí (darovací smlouva), že je to její, jde o to, že věděla s bratrem (mým), že má být vyděděn, jelikož se o otce nestaral, narozdíl ode mě, otec byl nemocný, bral bezmocnost, měl epilepsii a nevěděl ani kolikrát co dělá, jinak od začátku do doby než na mě bratr s družkou udělali tenhle podvod jsme se s tátou měli zadobře, ona od začátku co se k tátovi nastěhovala mě jenom jak u táty, tak u lidí ve vesnici pomlouvala, očerňovala (bratra jen na oko), taky věděla, že jsem se nemohla bránit, byla jsem v druhém těhotenství, které jak to první bylo pro mě bolestivé, nemohla jsem tam jezdit − podotýkám, že já bydlím v Severních čechách a táta bydlel ve Zlínském kraji, dále mi úmyslně zamlčovala doby kdy byl táta v nemocnici a jiné, abych s ním nebyla v kontaktu, ani mi nedali vědět že táta umřel, dozvěděla jsem se to od tety, která tam bydlí, oni jen využili situace a vyšlo jim to, táta než jí to dal napsat byl už po dvou infarktech a věděl od doktorů, že třetí nepřežije, mě nejde o ten dům, ale o to jak se zachovali, jen aby to mohli zpeněžit a měli z toho jen oni, aby mi ublížili, mám od táty dopisy kde mi psal, že to daruje mě, říkal to i lidem, že bratr nedostane nic, nechci aby to vyznělo, že jsem nějaký sobec, ale ona si přivlastnila vše co po tátovi zůstalo, odmítla mi vydat věci, které patřili mě a matce, které měl táta zapůjčené a jiné, jde mi o to, zda se dá ještě napadnout darovací smlouva, a jak se ta žádost píše k soudu.Měla jsem tátu opravdu ráda a ta dotyčná využila jen toho jak to s tátou bylo, věděla že brzo umře a udělala všechno proto aby to napsal na ní)

Nejlepší odpověď
Jambalaya

V tomto případě nehledejte žádný vzor a okamžitě se obraťte na právníka.