jendysek

Jak najít ztracenou věc v pokoji?

Zdravím, stalo se vám také to jako mně, že jste v pokoji třeba něco dali do aktovky a pak po čase zjistili, že to tam není, a začali jste hledat danou věc v pokoji s tím, že jste si byli jisti v tom, že jste si to neodnesli z pokoje? Přesně podobného se mi stalo, při hledání dané věci jsem prohledal celý pokoj s jistotou, že jsem hledanou věc neodnesl pryč mimo pokoj, avšak ji stále nemužu přes 3 dny najít. Lze to považovat za nějakou poruchu pozornosti či paměti?
Doufám, že tato otázka je co v nejsrozumitel­nějším kontextu.

Díky

Nejlepší odpověď
Justin1

Je to trochu nepřehledně napsané. Interpunkce není od toho, aby se vynechávala a aby si ji čtenář musel domýšlet sám.

Když se něco ztratí, tak se to najde na tom posledním místě, kde by nás napadlo to hledat. Zkus se podívat do všeho, pod všechno a za všechno, s čím jsi v poslední době něco dělal. Lépe poradit nedokážu.

Další odpovědi
zjentek

Jo, třeba bonbóny anebo čokoláda se časem ukázali jako dávno snězené.

Mc Merkurion

… máš tam skřítky, maj ve zvyku všechno svhovat a příšerně rychle se množej a nejdou zničit … musíš se s nima naučit žít … já si zvykám furt …

marci1

Jak jednoduché! Začni hledat něco jiného a najednou ti „vyplave“ to, co jsi hledal už 3 dny.
Stává se mi to také. Až začnu hledat něco jiného, jako zázrakem se objeví již dříve hledaná věc. Podezírám ty věci, že se schovají a znovu objeví pro svoje obveselení. 🙂

Dochy

Mně se ty ztráty dějí naprosto běžně od té doby co jsem ženatý. Dokud jsem nebyl, věděl jsem že vše najdu na TÉ hromadě. Teď mám jen hromádku, když tam něco nemohu najít zeptám se své uklízečky zda to náhodou neviděla, dozvím se že ne, prohlásím něco o uklízení se zavřenýma očima a po čase najde někde kam bych daný předmět v životě neumístil.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Mc Merkurion

@marci:todle taky dělám, jen je problém, že celej den hledám něco, abych našel něco jinýho, až zapomenu, co jsem vlastně hledal a nic nejni hotovýho, jelikož jsem jen něco hledal …