CTTON

Jak najít podobně navštěvované weby, kde se pokládají otázky, jako je tento web, akorát v cizích zemích?

Myslíte, že podobné existují i jinde na světě?

PS: já myslím přímo podobné weby, jako je tento, ne nějakého nadnárodního giganta.

Odpovědi
anonym

Gutefrage.net a už ses ptal.

Malvína

Odpovede.sk 🙂
Jiné neznám, přiznávám. Ale zajisté budou. Zvědaví a vzdělávající se lidé jsou ve všech zemích.

quentos

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/existuje-podobna-stranka-jako-odpovedi-cz-i-v-us-verzi

Dále ještě např. www.quora.com

anonym

Existujou a tuhle otázku tady někdo pokládá každou chvíli.

Zkuste hledat ve starších otázkách nebo použijte Google.

zjentek

Vytvoř a vlož ZDE vlastní, dokonalý překladač většiny svět. jazyků a bude i NADNÁRODNÍ GIGANT! (;(;(;

V opačném případě ti v odpovědi na otázku bude muset posloužit zase jen Google>>> https://www.go­ogle.com/sear­ch?rlz=1C1AOHY_csCZ838CZ­838&ei=i_TdXrvMJ-W68gK2oLToCA&q=po­or+answers+po­or+questions&oq=po­or+answers+po­or+questions&gs_lcp=CgZ­wc3ktYWIQDFDszgFY79MB­YIDsAWgAcAB4A­IAB1ASIAcoVkgED­NS01mAEAoAEBqgEH­Z3dzLXdpeg&scli­ent=psy-ab&ved=0ahUKEwj7vd-l5PHpAhVlnVwKHTYQ­DY0Q4dUDCAw

Mc Merkurion

… jestliže nejsi schopen si v rodném jazyce zjistit, že na tuto otázku se zde ptalo již více lidi, jak to pochpíš v cizí zemi ???
… OPAKOVÁNÍ VLASTNÍ OTÁZKY svědčí ne o nepřečtení zdejších pravidel, ale o *******, nelez na weby cizích zemí, uděláš nám tam jen ostudu svým přístupem …

anonym

Quora.com , Reddit.com , Stackexchange.com , Answers.Yahoo.com , … ty ale rozhodně nejsou „podobně navštěvované“, jsou totiž mnohem mnohem víc navštěvované, než tento server který má návštěvnost minimální.