Jak na vládní krizi?

Z hlediska vyšetřování počtu poslanců a poslankyň to zasahuje i do Poslanecké sněmovny. Ale jak to dopadne s vládou?

Nejlepší odpověď
zjentek

jiná varianta?

o tom si rozhodují aktéři, my tiše přihlížejme, jakl to dopadne, zkrátka, dělejme co můžeme ,)

Další odpovědi
Funna

jiná varianta?

úřednická vláda, která povede k předčasným volbám…i když já bych vyházela všechny politiky na pořád…

anonym

jiná varianta?

Nejsem politik a tlachání o politice tím pádem beru opravdu jenom jako tlachání (nejlépe v hospodě nad pivem). Mně jenom není jesné, proč zastánci strany, která svého času velmi hlasitě vykřikovala, že je nám třeba vlády odborníků (která si mimochodem až tak špatně nepočínala), najednou razí strategii předčasných voleb, a to téměř za každou cenu. Tak si říkám, zda nám politici najednou tolik politicky vyspěli, nebo spíše z předčasných voleb očekávají pro sebe další výhody, které by je bez realizace voleb mohly minout.
Jasně – vyhrají to předčasné volby, alespoń budou moci „královští rádci“ zase uvalit na daňové poplatníky (čili na dělný lid) další daně.
No jak mně se ten náš Kocourkov líbí… ňam,ňam,ňam. Už by to chtělo pořádného kocoura.

jáára

jiná varianta?

silou

wertos1

Předčasné volby?

Olmann

Předčasné volby?

pusinka50

Předčasné volby?

Dle mého názoru bývalá úřednická vláda za vedení Fišera a Janoty mohla leccos změnit k lepšímu, bohužel na to měli jen půl roku. Velká škoda pro naši republiku nastala úmrtím Janoty. Teď by při zvolení poskytla úřednická vláda dostatek času před předčasnými volbami, aby strany stačili vybrat vhodné kandidáty. Ale to asi neprojde schválením parlamentu. TOP09 ani ODS nechtějí opustit svá koryta a ČSSD si je jistá svým nynějším dobrým postavením, že chce vyvolat předčasné volby. Název „sociální“ by měl být odvozen z názvu „politika pro obyčejné lidi“. Karolina Peake ze strany, kterou NIKDO NEVOLIL A PŘESTO FUNGUJE V PARLAMENTU, situaci nezachrání. Tak jako to nezachrání premiér volený z řad ODS nebo TOP09, neboť bude vždy kopat za svou stranu. Ekonomika naší republiky se propadla díky vedení ODS a později TOP09 díky rozkradení republiky a korupci v nejvyšších vládních kruzích. Vyplývá z toho jen možnost předčasných voleb nebo složení vlády z nestranných „úředníků“…