Meggie2

Jak myslíte, že dlouho bude trvat než se dostaneme z nejhoršího venku se situací s koronavirem?

Odpovědi
Kepler

Už jsem se v tomto smyslu vyjádřil víckrát. Letní rekreaci si už užijeme. Doufám.

DoTazatel

Takové tři měsíce – pak to bude ale ještě dlouho odeznívat a následků bude spousta.
Myslím, že takové školy se otevřou až v červnu, jestli vůbec – stejně tak celostátní karanténa a hranice, kdo ví…

dubraro

Odborníci tvrdí, že když to dobře půjde, mohla by se opatření začít uvolňovat za 3–5 měsíců. Ale zákaz hospod a jakékoliv zábavy bude kolem 1,5 roku, cestování 2 roky a více. Prakticky až do vynálezu a vyzkoušení a schválení a vyrobení vakcíny.