Tom Tailor

Myslíte, že bude již léto 2021 v normálu, když očkováni v ČR v únoru- březnu bude v plném proudu?

Budete chtít se očkovat conejdriv ?

Odpovědi
Drap

Nebude. Kolik si myslíš, že se během dne stihne proočkovat?

Pepa25

Chtěl bych se nechat očkovat co nejdříve, ale bohužel dosavadní zkušenosti naznačují, že současný vládní aparát nedokáže zajistit, aby očkování bylo v únoru-březnu v ČR v plném proudu (pokud si nebudeme muset míchat vakcínu sami, jako šít roušky).

ivzez

Ne, nemyslím.
Není jisté, jakou má vakcína účinnost, četla jsem o minimálně dvou/třech měsících.
Pokud by informace o pár měsících byla pravdivá, znamenalo by to, že by ti, kdo byli očkovaní
v únoru až březnu mohli (museli) být začátkem léta přeočkováni.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pepa25

Drap: záleží na tom, kde. V Izraeli očkují víc než 100 tis. lidí denně …