larios22

jak může projít STK ?

zdravím jak může tohle auto projít STK ? a když jí projde a zastaví ho policie tak jako ho pustí dál ?? můžete mi to nějak vysvětlit? mám v tom guláš… Odkaz : http://www.tu­ningbazar.cz/in­zeraty/45885-prodam-tuning-peugeot-206/

Odpovědi
cukrar

Jak víte že takovéto vozidlo prošlo technickou? Co když tam bylo původní a předělalo se takto až po technické. Tak se to občas dělá..

Když ho zastaví policie, určitě mu dá pokutu a pustí ho dále. Tak je to běžné u tuningových vozidel.

gepik

Proč ne? Pokud má všechny díly homologované není důvod ho nepustit. I když – distanční podložky určitě na STK sundal a i „neony“ zhasnul a pak už tam nic hrozného nevidím. Audia se STK netýká.

honza19hk

pokud má homologovaný díly nemá úpravy co nejsou v soladu se zákonem tak proč by ne.A to že to podsvícený to se na technický neřeší,samozřejmě si to zhasne.
Jinak pěkný auto až na těch jenom 80kW.

ladaadal

Spíš mi řekni, jak jsi přišel na to, že by projít nemohlo? Nevidím na tom nic, co by neodpovídalo. Jak už bylo psáno. Má-li vše homologované, nemusí mít problém.