Avatar uživatele
Alesh

Jak může láhev od vína explodovat?

„Když jsme se podle tutorialu pokoušeli udělat vázu z lahve od vína, děsivě se to pokazilo a výsledkem byla zranění a popáleny, které vyžadovaly nepřetržitou sedmitýdenní lékařskou péči,“ napsala fanouškům.“

https://www.su­per.cz/751105-influencerka-zkousela-tip-z-internetu-skoncila-s-popaleninami-tretiho-stupne.html

Jako kdyby to byla flaška po tvrdým chlastu, tak to bych řekněme akceptoval, ale od vína?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? autacek před 1129 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Dochy

Tak záleží na postupu. Pokud tam píšou: Nacpem do toho střelný prach a zahřejeme, tak pak klidně může.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Mohlo se tak stát, že se tu flašku pokoušeli uříznout autogenem nebo karboflexkou. V tom případě nebouchly nějaké zbytky alkoholu ve flašce, ale sklo samotné. Sklo je velmi špatný vodič tepla, takže došlo v místě řezu ke značnému přehřátí a vnitřním napnelismem se sklo rozletělo. Žhavé úlomky pak všechno kolem zapálily. Ale je to jen moje teorie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nassin

Blbka. Kdyby se držela: https://www.y­outube.com/re­sults?search_qu­ery=jak+rozp%C5%A­Flit+l%C3%A1hev

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Midoc

Ohřívala asi sklo láhve, které popraskalo a popálilo ji.

Upravil/a: Midoc

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Alesh

@Dochy: a napsali to tam? Pokud ano, tak máš jistě pravdu, ale přijde mi zvláštní, že by takovým způsobem chtěl někdo vyrobit vázu. 🙂

před 1129 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

OK, ale moc jiných způsobů, jak by lahev od vína mohla explodovat a spálit holce obličej nějak nevidím. Ani střepu po řezání nemají potenciál k tomu aby způsobily takové popáleniny… Skouknul jsem několik videí jak vyrobit vázu a nejnebezpečnější předmět tam byla tavná pistole.

před 1129 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alesh

No, a to je pro mě právě ta záhada, na kterou se ptám. Prostě buďto to nemůže bouchnout nebo to může bouchnout, ale pak nevyrobíš vázu.

před 1128 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek