Mravenec

Jak může být „halal“ limonáda?

Objevil jsem v obchodě limetkovo-mátovou limonádu, na které byla značka halal.
Jak se taková limonáda může vyrobit?

(Chápu o u masa, želé bonbónů, ale u limonády tedy ne.)

Nejlepší odpověď
gecco

Víš, co je „halal“???
Zřejmě ne…
😉
Nastuduj si význam pojmu, než jej jej začneš používat…
___
„Halal“ je souborem zákazů (pravidel) – a pokud je limo vyrobena v souladu s ním, prokazatelně, je „halal“…

Další odpovědi
Alesh

Nevím, přesně, co je halal, pokud ale je pravda to, co píšou na Wikipedii, pak se v podstatě jedná o takový klasický marketingový výmysl, něco jako když na mléčné výrobky, které se odjakživa pasterizují, napíše, že jsou bez konzervačních látek nebo když ze složení nějakého výrobku zmizí všechny E-kódy a jsou nahrazeny jejich slovními popisy atd.

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Halal