led

jiný názor

Má malú hodnotu v pomere k počtu ľudí na Zemi.
Má veľkú hodnotu pre blízkych.
Má nesmiernu a nezaplatiteľnú cenu v myslení každého svojho živiteľa. Vo vašom prípade má nesmiernu cenu pre vás samého, jednoducho bez života by ste nežil.

Další odpovědi
zjentek

jiný názor

Více než milión Kč 💁‍♂️🤷‍♂️💁‍♂️

marci1

jiný názor

Jako kohokoliv jiného člověka. Zdravý člověk má cenu 10 miliónů Kč, stanovili experti.
https://www.lf1­.cuni.cz/zdra­vy-clovek-ma-cenu-10-milionu-korun-stanovili-experti
😄

df

jiný názor

Za jakou sumu bys prodal svůj život?

Filip84

jiný názor

To je zase „otázka“! 🙄🤪🤓

To se tady, bohužel, opakuje prakticky každý tejden. Prakticky každý tejden tady dojde někdo 🤪 a ptá se: „Jsem já …?“, „Mohu já …?“, „Myslíte si, že já …?“, atp.

Je to stejně příjemné a pregnantní, jako procházet – absolutně veřejný! – profil nějaké báby na facebooku, kde dotyčná sdílí – často velmi intimní, s fotkou přirození, atp. – fotky svých vnoučat. Jasně, chápu: dotyčná má radost, že má rodinu, že má vnoučata, to je v pořádku a přirozené! Jo, ale kolik je na světě Familií? 😅 Nebo jenom u nás: podle posledních statistik je to cca 2,335,000 úplných rodin, cca 576,000 neúplných rodin a 1,276,000 rodin tvořených jednotlivcem – to máš 4,187,000 rodin. Jasně, s ohledem na počet obyvatel je reálných rodin méně, ona jedna reálná rodina bude, třeba, tvořena dvěma rodinami úplnými, jednou neúplnou a dvěma s jednotlivcem. Nebo i více, takže v reálu to bude, co já vím, 500,000 Familií? Dejme tomu, hrubým odhadem, to se statisticky blbě podchycuje. 😅 No, dobře, fotky ptáka a bambeřice vnuků putují do celého vesmíru, a v reálu zajímají – maximálně! 3–5 rodin. To máš 0.0006 – 0.001% našich rodin! 😅 Zbytku jsou, v lepším případě, jedno, v horším otravují. 😅

To samé je tohle.

My o Tobě víme úplný hovno, to už jsem Ti tu napsal X-krát. Známe Tě jenom skrze psaní tady – tady můžeš být Čingischán, a v reálu bezdomovec. Nebo naopak, tady můžeš být bezďák, a v reálu úspěšný businessman, například. 🤷‍♀️

Tady je Tvá hodnota jen a pouze v tom, nakolik užitečný jsi člen. Ano, jinak to budeme vnímat my, jako komunita, jinak každý jednotlivec a ještě nějak úplně jinak administrace tohoto webu, to je asi jasné. Ale tak nějak se dá alespoň odhadnout, nakolik jsi užitečný ostatním, viď? Kolik otázek máš užitečných? Kolik odpovědí nasbírá palce …? 🤷‍♀️ Třeba.

V reálném světě to není úplně jiné, jako. Jsi hodnotný člen svý Familie? Pomáháš mamá? Jsi hodnotný člen svý komunity? To nemusí být „Hurá, akce!“, ono někdy stačí nekušnit a neotravovat – víš co, to dneska není málo! Zatím jsi se presentoval jenom akcí „Rokio & důchodci se starostkou“, to jsi se moc nevytáhl – na rovinu! 😅

Tvůj život by měl mít hodnotu především pro Tebe. Pokud nemá hodnotu pro Tebe, nemá hodnotu ani pro Tvé okolí, protože s tím přežíváním budeš, akorát, otravovat❗❗❗ Má Tvůj život hodnotu pro Tebe? Se podívej, jak se kdejaký plevel tlačí na svět skrze kachlíky, a přitom je na tom světě úplně k hovnu! 🤷‍♀️😅 Nebo nějaké jepice, klíšti … A Ty si furt akorát stěžuješ! 🙄

Tady „hodnotu“ svého života nečekej, teda ne větší, než je positivní přínos zdejší komunitě. Nebo negativní. Nic víc, nic míň. 🙈

led

marci1, „Zdravý člověk má cenu 10 miliónů Kč“ nájde so vôbec totálne zdravý človek, alebo len v zmysle formulácie: zdravý človek je človek bez závažného ochorenia vyžadujúceho si starostlivosť lekárov ?

elkon

„Zdravý“ ano, ale jakou může mít cenu „tydýt“, který je k ničemu a jen otravuje druhé (kromě jeho rodiny, která z něj ale také musí být „šiši“)? Z celospolečenského hlediska.