IvkaxD

jak mít větší íkvé?

Nejlepší odpověď
kapka

Já ti ho zvýším na počkání: piš IQ 🙂

Další odpovědi
Drap

Narodit se s lepšími geny. Jiná cesta neni.
Doplňuji:
Studiem, luštěním křížovek, žešením logických úloh so lze zvýšit vědění , znalosti a větší přehled. Ovšem IQ se tím nezvyšuje. Jak by potom bylo možné, že člověk , který má jen základní školu, má větší IQ než jiný třeba se dvěma vysokými školami.

manon

Studiem, čtením, rozšiřováním si obzorů, řešením logických úloh…

Michal Kole

např. četbou odborné literatůry a přemýšlení o odborných problémech nebo luštěním sudoku, křižovek, různých logických testů

terry

Myslíš vyšší IQ?