dust8

Jak mít pouze prediabetes řekněme diagnostikován např. ve dvaceti až třeba do smrti kolem osmdesáti i bez cukrovky?

Odpovědi
aliendrone

Je známo, že pokud máš dědičné dispozice, tak nikdo neví, KDY nemoc propukne v plné kráse. Jako kritické faktory jsou uváděny:

  1. stres
  2. nesprávná životospráva (nepravidelný denní režim, „špatná“ strava [fastfood, polotovary apod.])
  3. nadváha/obezita

Tohle už je dávno za mnou, moc si to už nepamatuji. Pokud budeš „žít zdravě“, je velká šance na pozdější propuknutí onemocnění, ale pokud se dožiješ důchodového věku, tak bych s tím počítal téměř s jistotou. Každopádně každý rok odkladu DOBRÝ! :)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.