Avatar uživatele
Michal Kole

Jak mám zpracovat tátu, aby mi zřídil přístup ke svému bankovnímu účtu? Má peněz že neví co s nimi (výsluhu+plat vrátný)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kuldatomas, bolak před 4125 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

to je urcite vtip ze?…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
terry

Nijak.
Postarej se sám.
Vrátný asi moc v balíku nebude. Neměl bys ho jako syn spíše podporovat?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lukas.zmizik

mnoo…přistup před otce a řekni mu „tati, podívej se na mne jak vypadám“ …a on řekne: „no, tak to tě asi budu muset založit“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LejdyTerr

Když budeš u zpracování, tak se přimluv i za mě, když neví co s penězma;-)
Doplňuji:
Nechápu, že vůbec někdo může brát otázky tohoto človíčka vážně, stačí se podívat na jeho předchozí otázky a člověk si udělá obrázek.....

Upravil/a: LejdyTerr

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BANAN93

vy jste asi jak počítač bez jakéhokoliv citu
Doplňuji:
:D

Upravil/a: BANAN93

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Jo taky nevím co s penězi – do které krabičky je strčit, aby v každé bylo tolik, kolik je potřeba..Ale číslo ti nedám, a neukecáš mne.
Počkej si pár desítek let – v případě dědictví budeš mít víc. A čím déle bude žít, tím více budeš dědit. Když ne peníze, tak třeba životní moudrosti – leckdy jsou cennější než hromada zlata.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kuldatomas

Přístup k bankovnímu účtu ti nejspíše nedá nikdy. Pokud je na tom ale hodně dobře, co ho požádat, aby každý měsíc poslal na účet svého syna nějakou domluvenou finanční částku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
franku

Třeba se chovat jako spořádaný syn.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Promiň ,ale nikdo tě nebude podporovat – co si on udělá s penězi, je jen jeho věc . Ty se starej abys žil slušný život a nedělal ostudu. Tvůj mozek opravdu nefunguje jak by měl .

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
manon

Jak vycházíš se svým tátou? Co spolu děláte? Co pro něj děláš? Pomáháš mu? Může se na Tebe spolehnout? Myslím, že až bude moct, sám Ti i ze svého mála dá na to, na co bys nutně potřeboval.

před 4125 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
RedC22

Zajímavá shoda okolností: když jsem čet tvou otázku, zrovna mi tady hrála písnička „Something For Nothing“.

před 4125 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Michal Kole

o čem je ta písnička ? Tu neznám

před 4125 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
RedC22

O tom, že nic nedostaneš zadarmo.
Audio: http://www.you­tube.com/watch?v=096LhjG­NNCk
Text: http://www.az­lyrics.com/ly­rics/rush/somet­hingfornothin­g.html

před 4125 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Michal Kole

Dík, ale když ty firmy hlídá – dělá obchůzky tak by se mu mohli revanžovat, že mu zaměstnají syna, ne ?

před 4125 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
RedC22

Firma se mu už revanžovuje tím, že mu dává plat. Firmá nemůže zaměstnávat (=platit) lidi, který nepotřebuje, protože by zbankrotovala. Je to vlastně docela jednoduchá záležitost: Firmá má svoje přijmy a svoje výdaje. Pokud budou dlouhodbě výdaje vyšší než přijmy, firma zbankrotuje* (a propustí všechny zaměstnance). Jinak řečeno, zaměstnanci musejí vykonávat práci, která má cenu (když to přeženu do extrému: nemůžeš platit deset hlídačů, aby patrolovali okolo jedný kadiboudy).

Pokud by potřebovali novýho hlídače, tak se za tebe může přimluvit. A tu bude pravděpodobně tak všechno, co bude v jeho moci.

  • To neplatí pro státní firmy. Když ty jsou dlouhodbě v mínusu, zaplatí to stát z toho, co vybere na daních.

před 4125 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

Ne, Michale, tak to nefunguje.

před 4125 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek