jsemjá

Co mám učinit, aby mi rychleji rostly chlupy?

Kromě braní hormonů?
..

Jak mám učinit, aby mi rychleji rostli chlupy?

Nejlepší odpověď
mosoj

Pohnojit hnojivem na vlasy. V TV inzerují každou blbost.

Další odpovědi
Alesh

pravidelně holit

Kelt

Tak si příslušná místa hol častěji. Nebo ti nerostou vousy a nemáš s tím zkušeností?

Fm2.0

Nijak. Leda vytrhat i s kořeny, pokud je nechceš.
Jestli si chlap, nech si chlupy.

jsemjá

Vy jste mě nepochopili? Já chci mít ty chlupy větší! Ne je holit!

Fm2.0

Jo rychleji, já četl pomaleji.
Tak leda správnou stravou, doplnění živin (ovoce, zelenina, maso a živočišné produkty… vše s dostatkem bílkovin). Vitamín E a H jsou na dobrý a zdravý růst vlasů/chlupů. Cvičení nebo nějaký sport na správné prokrvení a vytvoření různých látek (hormonů) v těle, které podporují růst vlasů, chlupů, vousů atd.

Fm2.0

A časté holení na zvýšený/rychlejší růst moc nepomáhá, jak říká Alesh. Je to mýtus.