sowa

Jak mám postupovat, když chci darovat staré auto s STK někomu, kdo přišel při povodních o své auto?

Jsem z okresu Tachov, tak by bylo vhodné ze Západočeského nebo Jihočeského kraje. Potřebuji nějaký kontakt, kdo by pomohl to zařídit.

Odpovědi
Drap

Nejlépe učinit dotaz na obecním úřadě postižené obce. Oni ti rádi poradí, kdo je potřebný.

Schluker

Tezko se bude hledat nekdo, kdo by takovy dar chtel prijmout. Bud se obratit na konkretni obecni urady anebo to zkusit skrz charity, ktere v te oblasti pomahaji. Pocitate s tim, ze zaplatite EKO poplatek za obdarovaneho? Jinak by to asi nemelo moc smysl..

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.