Avatar uživatele
Margac

Napojil jsem červený+, černý, ale svítí bíle. Poradíte, jak docílit střídání blinkru, zůstal-li modrý, zelený a žlutý?

Původní dotaz, který tazatel skryl a vměnil za jiný.

Jak mám napojit DRL LED s funkcí blinkru, je tam 5 drátů – modrý, černý, červený, zelený a žlutý? Nevím jak na to.

Nová otázka
prave jsem napojil cerveny+ cerny- a sviti mi bile ale nevim jak docilit stridani blinkru zustal mi modry zeleny a zluty

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2049 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
nyjono

Barvy drátů i kabelů je dobré vědět.
Přesto by víc informací neškodilo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

Modrý mínus, červený plus (měl by stačit potenciál 15 – po klíčku, ale pozor… obrysová světla MUSEJ mít možnost svítit i bez klíčku v zapalování, takže možná i potenciál 30). Ostatní vyzkoušet, to dělaj. Jeden bude řídit jas, jeden to bude zhasínat od blinkru a po odpojení od plusu to bude ještě chvilku zhaslé a jeden bude od obrysových světel. Jinak pozor, upozorňuji, že u obrysových světel, což bude jedna z funkcí těl DRL směj na vozidle svítit pouze jeden pát ve předu… a to ten TOVÁRNÍ. Takže bych tuto funkci nepoužíval. Přesto jak píše Nyjono, ty barvy bys měl mít někde napsaný.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Edison

Tak zkus, jak se to chová, když přivedeš plus na ostatní dráty. Jeden bude od blinkrů, jeden od pohasnutí a jeden nevim… Pochopitelně na červeném plus nechat.

před 2049 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek