Margac

Napojil jsem červený+, černý, ale svítí bíle. Poradíte, jak docílit střídání blinkru, zůstal-li modrý, zelený a žlutý?

Původní dotaz, který tazatel skryl a vměnil za jiný.

Jak mám napojit DRL LED s funkcí blinkru, je tam 5 drátů – modrý, černý, červený, zelený a žlutý? Nevím jak na to.

Nová otázka
prave jsem napojil cerveny+ cerny- a sviti mi bile ale nevim jak docilit stridani blinkru zustal mi modry zeleny a zluty

Odpovědi
nyjono

Barvy drátů i kabelů je dobré vědět.
Přesto by víc informací neškodilo.

Edison

Modrý mínus, červený plus (měl by stačit potenciál 15 – po klíčku, ale pozor… obrysová světla MUSEJ mít možnost svítit i bez klíčku v zapalování, takže možná i potenciál 30). Ostatní vyzkoušet, to dělaj. Jeden bude řídit jas, jeden to bude zhasínat od blinkru a po odpojení od plusu to bude ještě chvilku zhaslé a jeden bude od obrysových světel. Jinak pozor, upozorňuji, že u obrysových světel, což bude jedna z funkcí těl DRL směj na vozidle svítit pouze jeden pát ve předu… a to ten TOVÁRNÍ. Takže bych tuto funkci nepoužíval. Přesto jak píše Nyjono, ty barvy bys měl mít někde napsaný.

Edison

Tak zkus, jak se to chová, když přivedeš plus na ostatní dráty. Jeden bude od blinkrů, jeden od pohasnutí a jeden nevim… Pochopitelně na červeném plus nechat.