Seznam.cz

Jak malovat v bytě za nábytkem?

Nábytek – stěnu jsem dokončil a je zaskládaná věcmi. Jenže jsem koupil boží barvu, kterou chci uplatnit na celý obývák. Za nábytek se už nedostanu. Co poradíte?

Nejlepší odpověď
marci1

Asi máš jen dvě možnosti: buď nábytek odtáhnout ode zdi, nebo malbu provést na stěně okolo nábytku. 🙂

Další odpovědi
isteron

Nábytok pozakrývať fóliou, a stenu ručne premaľovať z boku, valčekom alebo rohovou štetkou.

Seznam.cz

Vyčerpali jste denní limit pro kladné hodnocení odpovědí.
Informace o kategoriích a bodování naleznete zde ».

Isteron, máš pravdu, existují malé molitanové válčeky, kterými dosáhnu za nábytek.