Tapetovat nebo byt vymalovat?

Já mám byt bíle vymalovaný ale byt u mých rodičů se tapetoval

Nejlepší odpověď
www

Jiná možnost

Díky za informaci!
No a co? Oni to mají tak a ty jinak, každému se líbí a vyhovuje něco jiného. Nač se zase ptáš?

Další odpovědi
anonym

Jiná možnost

Pro Tebe vypolstrovat a dveře a okna osadit pevnou mříží. Nemalovat! Netapetovat!
Proč tu máš zase tu anketu? Ty jsi na nich závislý, nebo v čem vidíš jejich prospěšnost u takové otázky?
Tím chceš všem ostatním tady dokázat, že jsi móóóc šikovný, protože ses naučil ankety k otázkám tvořit?
Nepleť se, tak šikovná jsou tu i děcka ze základky. Vlastně ne, ta jsou šikovnější, protože by z normální otázky takový paskvil nevytvořila.

Pájo

Jiná možnost

Většinou se dříve malovalo tam, kde nebylo právě pěkně vyštukováno. Tapeta se strukturou dokázala podkladové nedostatky zakrýt.
Teď je to otázka vkusu, umu a mnohdy financí… tapety se teď dají sehnat přenádherný.
Dát si je třeba na jednu stěnu v pokoji pro oživení je sice „trendové“ (vím), ale častokrát šmrncovní ;)
Doplňuji:
Tak jsem to nějak zmontil.
Text se samozřejmě týká tapetování.
Malovalo se pak tam, kde štuky byly pěkné.
(Není to samozřejmě pravidlo).
Ve hře je např. i protipožární bezpečnost… u zdrojů tepla nemají tapety své místo…

Lakeysha

Jiná možnost

podle toho jaká místnost, jakou tapetou, jakou barvou, jaká je kvalita podkladu…ježiš na tohle přece neexistuje jedna odpověď…hlavní je, aby se ti v tom dobře bydlelo. Tapety se sice později pracně odstraňujou, ale lokální využití tapet je dobrej estetickej fígl. Důležitý je dobře sladit konkrétní barvy a nedávat nevhodný barvy do prostor, kde by měly špatnej efekt(třeba oranžová je barva povzbuzující chuť k jídlu, takže je vhodná do kuchyně, ale zcela nevhodná do ložnice či obýváku. Do ložnice s hodí spíše chladné barvy v uklidňujících odstínech, případně bílá. A tak dále.)

cukrar

Vymalovat byt bíle

Tam kde je tapeta, vytapetovat, tam kde je malba vymalovat.
Nebo jsem nepochopil dotaz?

anonym

Vymalovat byt barevně

Doplňuji:
tapety už nechci ani vidět!!!

Pudlík

Vymalovat byt barevně

Doplňuji:
Já bych vymalovala byt barevně, protože pak působí útulněji a případně se to dá přemalovat na jinou, zato u tapety se to musí ztrhat.

terry

Vymalovat byt barevně