Avatar uživatele
anonym

Tapetovat nebo byt vymalovat?

Já mám byt bíle vymalovaný ale byt u mých rodičů se tapetoval

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4293 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Jiná možnost

Díky za informaci!
No a co? Oni to mají tak a ty jinak, každému se líbí a vyhovuje něco jiného. Nač se zase ptáš?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Jiná možnost

Pro Tebe vypolstrovat a dveře a okna osadit pevnou mříží. Nemalovat! Netapetovat!
Proč tu máš zase tu anketu? Ty jsi na nich závislý, nebo v čem vidíš jejich prospěšnost u takové otázky?
Tím chceš všem ostatním tady dokázat, že jsi móóóc šikovný, protože ses naučil ankety k otázkám tvořit?
Nepleť se, tak šikovná jsou tu i děcka ze základky. Vlastně ne, ta jsou šikovnější, protože by z normální otázky takový paskvil nevytvořila.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pájo

Jiná možnost

Většinou se dříve malovalo tam, kde nebylo právě pěkně vyštukováno. Tapeta se strukturou dokázala podkladové nedostatky zakrýt.
Teď je to otázka vkusu, umu a mnohdy financí… tapety se teď dají sehnat přenádherný.
Dát si je třeba na jednu stěnu v pokoji pro oživení je sice „trendové“ (vím), ale častokrát šmrncovní ;)
Doplňuji:
Tak jsem to nějak zmontil.
Text se samozřejmě týká tapetování.
Malovalo se pak tam, kde štuky byly pěkné.
(Není to samozřejmě pravidlo).
Ve hře je např. i protipožární bezpečnost… u zdrojů tepla nemají tapety své místo…

Upravil/a: Pájo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lakeysha

Jiná možnost

podle toho jaká místnost, jakou tapetou, jakou barvou, jaká je kvalita podkladu…ježiš na tohle přece neexistuje jedna odpověď…hlavní je, aby se ti v tom dobře bydlelo. Tapety se sice později pracně odstraňujou, ale lokální využití tapet je dobrej estetickej fígl. Důležitý je dobře sladit konkrétní barvy a nedávat nevhodný barvy do prostor, kde by měly špatnej efekt(třeba oranžová je barva povzbuzující chuť k jídlu, takže je vhodná do kuchyně, ale zcela nevhodná do ložnice či obýváku. Do ložnice s hodí spíše chladné barvy v uklidňujících odstínech, případně bílá. A tak dále.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

Vymalovat byt bíle

Tam kde je tapeta, vytapetovat, tam kde je malba vymalovat.
Nebo jsem nepochopil dotaz?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Vymalovat byt barevně

Doplňuji:
tapety už nechci ani vidět!!!

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pudlík

Vymalovat byt barevně

Doplňuji:
Já bych vymalovala byt barevně, protože pak působí útulněji a případně se to dá přemalovat na jinou, zato u tapety se to musí ztrhat.

Upravil/a: Pudlík

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Vymalovat byt barevně

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek