dust8

Jak legálně dlouhodobě či napořád nechodit do práce a přesto mít dost peněz?

Nejlepší odpověď
Edison

Být rentiérem, akcionářem a žít z divident (to ale není moc spolehlivé) a další podobné „činnosti“.

Další odpovědi
aliendrone

Jde to, ale NIKDO ti své know-how pochopitelně neprozradí. Tyhle věci fungují jedině tehdy, dokud nejsou v obecném povědomí/provozuje je jen určitý minimální počet lidí. Jakmile to vejde v širší známost, zákonitě to jde do kopru, tak proto. :)

Otázka je čemu říkáš DOST peněz, čím vyšší sumu máš na mysli, tím sofistikovanější způsoby musíš používat. Jinak viz Edison. ;)