akcul

jak jste si vyvrkli kotník(při jaké příležitosti) nebo zlomili ruku a omezovalo vás to v běžném životě?

Odpovědi
led

ano, dodnes mám oslabenú ruku.
dvíham už len niečo cez 100kg. psst nehovorte to -iv- :)
každá zlomenina zanecháva následky, ale veľmi záleží od cvičena, či sa vráti pôvodná sila a ohybnosť.

nijak,protože se mi to ješte nikdy nestalo,a nejak po tom netoužim.
bud' rad že seš v pořadku protože třeba si ji mužeš i „nechtene“ slomit tak že by to mohlo být važnejsi než si myslis.

Terryle

Jsem děsně šikovná, takže jsem měla tu čest s obojím. Ruku mi zlomily spoluhráčky při florbale – obránce lehla do střely a přimáčkla mi ruku k tyčce. Zabolelo to, odchytala jsem ještě dva zápasy a čtvrtý den, když v tom pokaždé ostře píchlo při vzítí za kliku u dveří, jsem šla k doktorovi, anžto jsem se chtěla ulít z matiky. Bylo to zlomený a krom 14 dní sádry mě to neomezovalo vůbec. Akorát to pár let brnělo při změně počasí. Podobně to bylo se zlomeným prstem /taky florbal, akorát že mě protihráčka sekla ve snaze vypíchnout mi míček/ – ten mě výjimečně brní dodnes.

Kotník jsem si zvrtla před měsícem, protože mám mizernou stabilitu a občas prostě zapackám. Měla jsem podpatky, byla jsem nevyspalá a nervózní a šla jsem po nerovným povrchu. Ani to moc nebolelo, ale noha otekla jako papuč, fialovej výron jsem měla až v prstech u nohy ještě týden potom… Teď už to splasklo a moc to nebolí, chodím už normálně, ale nemůžu propnout špičku. Něco tam nechce povolit, ale doktorka na rentgenu nic neviděla. Tak jen doufám, že to je jenom natažený a cvičením se to rozhejbe…