Rokio

Jak jste se měli v práci a co budete dělat o víkendu?

Svoji práci jsem stihl vykonat dříve o 25 minut. Jako obvykle jsem špičkoval a ošpičkoval jsem 1.200 komponentů, což jsou tři krabice, které jsem dal do 1,5 bedny. V práci se rozbil zámek na záchodě, ale dělnice, která tam byla uvězněna, měla štěstí, tak se za nedlouho dostala ven. Úvazky se ale řadě dělníků zkrátily, protože je nedostatek práce, ale mně úvazek zůstává.

O víkendu půjdu do lesa, jak si přál Edison, a kromě toho vysaji, budu se starat o psa a o kočku. Také budu na tabletu a možná si na PC zahraji Zaklínače 1.

Jaký byl váš pracovní den a co plánujete na víkend?

Nejlepší odpověď
Kelt

Teď jsem měl dva dny volno a o víkendu budu pracovat. A měl jsem se dobře, zatím žiju a žádný policista si neklekl na můj krk.

Další odpovědi
quentos

Dobře, i když to bylo jako obvykle trochu o nervy. Připravoval jsem jednu poněkud hyperaktivní žákyni na přijímačky na SŠ.
O víkendu budu jako obvykle chodit na procházky, překládat a trénovat scrabble (z posledního kvalifikačního turnaje jsem přivezl zlato, takže o to víc potrénuju, aby se na příštím zadařilo podobně).

Malvína

Měla jsem volno a víkend bude pracovní. Včera jsem šla na chvíli do baru, tak mi dnes není nejlépe, půjdu brzy spát.