Rokio

Jak jste se dnes měli v práci?

Je pondělí, začátek pracovního týdne a konec týdne v nedohlednu.

Stalo se vám něco zajímavého (něco, co vás potěšilo)? Stalo se vašem zaměstnání něco znepokojivého?

Podělte se o svoje zážitky, jestli chcete. Toto je anonymní poradna. Nemusíte se bát.

poznámka: Pište samozřejmě ve z anonymizované formě (žádná celá jména, ani název a lokalita pracoviště atd.)

Nejlepší odpověď
Drap

Normálně, vše jako obvykle. Nic mimořádného

Další odpovědi
zjentek

To se ani neptej bubáci si spojí s kovidem a testy.

Jinak oběd v kantýně byl dnes dobrý, takový teplý. Já s sebou (antivax).

jirka F

Dobře jsem se měl. Roznesl jsem úspěšně všechny letáky. Akorát vítr trochu zlobil.

Malvína

Bylo to v pohodě, za chvíli odcházím.