Avatar uživatele
iceT

Jak jste se dostali na odpovedi.cz? A co vas primelo zustat?

ja jsem tady vlastne omylem,ale libi se mi tu.
Doplňuji:
???neni to arnold vosloo?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: iceT

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? led, annas, zdeny, DusanOrlik, Jahoda, dudu, rynek878, pekynka, anonym před 5011 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

Já jsem někde zahlédl na ně odkaz,tak jsem se podíval a už jsem tady zůstal.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Já jsem na tuto stránku narazila náhodou. Nevím už jistě, zda jsem ji našla v reklamním odkazu nebo jsem něco hledala. Když jsem si přečetla otázku, na niž nikdo nedal odpověď, zůstala jsem.

Už odpovídám na tuto otázku nejméně potřetí. Našla jsem zde spřízněné duše, ale i několik jedinců, kteří dovedli ublížit. Projevovala se zášť, červené palce (naštěstí zrušené) se nadělovaly za správné odpovědi, objevily se falešné profily atd. Občas boj s větrnými mlýny. Všude žijí lidé…

Proto jsem v poslední době pobyt na Odpovědích omezila.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vagra

Při surfování jsem narazil na tyto stránky a protože se mi líbila přátelská atmosféra,tak jsem zůstal.
Je to tady jako v rodině.Sice nikoho neznám osobně,ale je tady spousta slušných,inte­ligentních lidí,kteří jsou prakticky kdykoliv schopni poradit takřka s čímkoliv.
Výjimky potvrzují pravidlo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

já potřebovala zjistit jak je to ze statusem studenta a náhodou jsem našla tyto straáky,bylo to super protože mi tady už mockrát dobře poradili,a snažím se to oplatit ja těm ostatním

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

niečo som hľadala a poslalo ma to sem. Zaujali ma otázky, tak som ostala. Najprv som písala česky, potom ma niekto požiadal o slovenčinu.
V porovnaní s Odpovede.sk je to tu zaujímavejšie a bohatšie. Takže zostanem aj keď ma už tu posielali na Slovensko.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zdeny

Já se před 267 dny dohadoval se svým kuchařem o bodu vaření vody v jiných nadmořských výškách . A protože jak já říkám na internetu je víc než všechno tak jsem zkusil zadat otázku a náhodou jsem objevil tyto stránky . Díky za ně . Od té doby jsem zde snad skoro každý den . Vždy jsem dostal odpověď a i já se snažím svým málem pomoci jiným . A proč jsem zůstal ? Připadám si tady mezi kamarády a získávám rady a rozumy o kterých jsem neměl třeba ani potuchy . Navíc je zajímavé sledovat co lidičky zajímá a někdy bohužel i trápí .
Doplňuji:
Pro ,,led" zůstaň tady s námi a ti pitomci co tě posílali jinam ať jdou tam . Ano , přesně tam 🙂

Upravil/a: zdeny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bumbes

Jeden můj zákazník mi říkal, že sem chodí občas anonymně pro rozumy, a že prý abych se sem také mrknul.
A už jsem tu zůstal…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Jednou jsem něco hledala a vyjely mi tyto stránky. Koukla jsem se tu a vypla je. Asi po týdnu jsem si na ně vzpomněla a přiklusala jsem tu. Zaregistrovala jsem se a zůstala jsem tu 🙂

Mimochodem – tato otázka zde už zazněla. Sama jsem ji dokonce pokládala. Někdy je třeba využít lištu pro vyhledávání…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tata

Hledal jsem odpověď na jeden svůj problém a vyhledávač mě poslal sem, od té doby se rád vracím, občas poradím, občas se podle odpovědí utvrdím v tom že si ještě něco pamatují a nakonec se dovím i něco nového.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Když jsem hledala co znamená : Made in PRC a jako první na Seznamu se mi ukázali Odpovědí.: http://search­.seznam.cz/?sou­rceid=szn-HP&thru=sug&q­=made+in+prc

Protože tu byli srandovní otázky a když jsem odpověděla tak jsem dostala palce nahoru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kvikal

ja jsem hledala odpověd na otázku ohledně krve a když jsem byla sklamána anglickými „odpovědmi“ narazila jsem na tuto stránku. Odpověď se mi dostala rychle a mě se tu tak zalíbilo, že jsem se registrovala a jen čekala kdy se budu moct projevit a někomu pomoci či jen říct svů názor já. A člověk si tu taky rozšíří obzory

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

No u mně to byla také náhoda,chodila jsem na Ženy cz. Dostala jsem se na deníčky ale nějak to nebylo ono,tady se to zdálo lepší i když jsem dostala co proto.Zatím si příjdu jako na houpačce,no uvidím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verka

Já jsem tu chvíli a proti jiným diskuzím /např.v novinkách/, jsou tyto poměrně milé. Uvidíme, co bude dál…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
straširybka

já jsem taky jako ostatní hledala odpověď na něco, už nevím a zalíbilo se mi tu 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Já stejně jako rynek878 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DusanOrlik

Víte,já jsem objevil reklamu v časopise.Tak mě to přimělo se zaregistrovat,ptát se na otázky,odpovídat někomu na otázky,no je to tu super.Moje hodnocení: 73%

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pondělí

náhodou,a zaujalo mne kolik je tupců,tím nemyslím otázky,ale odpověti,třeba i tuto.............
JEŠTĚ DODATEK,ICE T ,JE JEDEN ZNÁMÝ JIHOAFRICKÝ HEREC UČÍNKUJÍCÍ V AMERICKÝCH FILMECH,JSTE SE ZHLÉDLA,NEBO KOPÍRUJETE

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lilibou

zadala jsem do vyhledavace nejakou otazku a ono me to hodilo sem..zjistila jsem že to je fajn stranka a tak jsem tu zustala:)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek