Avatar uživatele
Rokio

Jak jste se dnes měli v práci?

Já jsem šel ve 12:10 do práce pěšky a v půl jedné jsem byl tam. Pozdravil jsem úředníky a kolegy, šel jsem si napsat příchod a nachystal si pracovní místo. Pak jsem začal špičkovat. Jedná se o dávání špiček do komponentů. Při práci jsem se občas bavil se svojí koleginí Renatou. Za svoji pracovní směnu jsem ošpičkoval 1.200 komponentů, což je 1,5 bedny. Pak jsem si napsal odchod, sbalil věci a šel domů. Cestou jsem vybíral mince z automatů na nádraží a z automatu a vozíků v okolí Kauflandu.

Pokud jste dnes byli v zaměstnání, jak jste strávili dobu v práci?

Zajímavá 0 před 1394 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kelt

Doufám, že jsi placený jako senátor. Rokio, to není práce dělat 4 hodiny, ale když myslíš? Já jsem přišel 5:30 ráno domů z noční. Dělal jsem 12 hodin a pak jsem vstal asi 11:30.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Bylo to náročné. Ráno jsem asi 3 hodiny dělal něco doma, potom jsem šel na houby a už zase šest hodin dělám něco doma a ještě musím pokračovat. Neni lepší v zaměstnání?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Malvína

Dnes to byla celkem honička, ale aspoň to rychle uteklo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

To byla dřina, jel jsem do vedlejší obce na kole za účelem roznosu letáků.Tím jsem zabil asi 4 hodiny času.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Nijak, dnes jsem měl volno.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rokio

Kelt: Tak to jsi velmi pracovitý. Dostávám 90 Kč na hodinu. Nemůžu pracovat déle než 12 hodin týdně. Rád chodím na přesčasy, ale ty jsou aktuálně zakázány pro nedostatek práce.

před 1394 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek