Rafaelo111

Jak jste sbalili nedostupnou holku nebo kluka?

Nejaky pekny pribeh o tom jak se da balit *-)
Doplneni: ne, nemam zrovna nejakou takovou vyhledlou, jen si rad prectu nejaky pekny pribeh. Jinak si myslim ( treba myslim spatne), ale ze si nektere daji rict a svolní :D

Nejlepší odpověď
Mp2

Víš v čen je problém ? :)

Ono na některých ženských je strašne přitazlivý to, jak jsou nedostupny. Jak nemaji čas…
Ale nékdy to je vše.. A kdybys je znal, tak bys viděl, jak jsou jiné..
Člověk se takhle šilene zavojchne tak 5× za život. ..
Ty seš z ni vedle, ale ona zije jiny život.. Zkrátka se k sobě nehodite, jen seš z ni vedle ..
Když o tebe nejevi zajem, ty si ji idealizuješ…seš do ní magor, skoro jínaž stalkuješ… Ale v podstate o tebe nezavadí, ma jine koničky…
Až nakonec zjistiš, že nekoho má… Že je jina než sis ji idealizoval :)
Pobrečíš si a život jde dál.

Kašli na nedostupný holky… Pokud se k sobě nehodite, nemá to cenu. Akorát budeš naštvanej, že jsi ztrácel čas…

A ještě něco…
Podivej se, s jakýma lidma se ta holka stýká, s jakýma lidma se baví . Jestli jsou to lidi, který nemáš. Rád, přetvařujou se a jsou ve skutečnosti špatní, asi neni o co stát.

Další odpovědi
Kelt

Neexistuje nedostupný člověk, každého někdo dostane. Ale univerzální postup tady asi nebude fungovat, záleží na situaci a pod.

Kryšpín

Zapujčil jsem si od šéfa drahý model Mercedesa, na podruhé jsem přijel pic-kapem a dáma další družbu ukončila