Kelt

Jak jste reagovali na zprávu o smrti herce Juliana Sandse?

https://www.no­vinky.cz/clanek/zah­ranicni-amerika-v-horach-kde-se-v-lednu-ztratil-herec-julian-sands-se-naslo-mrtve-telo-40435862
Byl to můj oblíbený herec. Filmy Warlock a Arachnofobie mám stažené. Je ho škoda. Znali jste ho?

Nejlepší odpověď
Funna

Reaguji na tvou zprávu dotazem: „A to je kdo??“…a každého dobrého člověka je škoda…

Další odpovědi
Drap

Nijak Každý den umírá celá řada lidí.

Disraeli

Tak ještě myslím nebylo potrvzeno, že jde o něj. Ovšem je ztrcený už od ledna (a myslím, že jsem tu zprávu o pohřešování četl už tehdy) a naživu nejspíš nebude.
Herec za mě moc známý není. O Warlockovi jsem slyšel, ale neviděl jsem. Myslím, že jsem ho viděl akorát ve Smallvillu – epizodní role. Podle všeho hrál v Noc hrůzy (1986), ale tu jsem neviděl (za to jsem viděl Noc hrůzy 2011, která byla docela dobrá) a taky v Medailonu (2003) nebo v Muži, kteří nenávidí ženy, ale v těch jsem ho ani neregistroval. Takže fakt nějak neznám.
Víc mě „naštval“ Ray Stevenson, který nedávno zemřel ve věku 58 let.

Ale to je život. Jen za jednu hodinu dojde všude po světě k mnoha úmrtím – z důvodu nemoci, zabití, kvůli válce, nehodě, věkem/přirozeně atd – a taky tragédiím, zločinům, znásilnění, násilí… Ale taky i mnoha narozením apod.
Některé události i úmrtí jsou zveličovány médiemi (nemyslím zrovna tuhle).

elkon

Neznám. A nevím proč bych měl nějak reagovat.

Filip84

Musel jsem si najít jeho profil na CSFD.

Nic s ním jsem neviděl, bohužel. Ale to bude, asi, tím, že já na americký film moc nejsem, já jsem na polskou, ruskou a korejskou kinematografii, tak jako nejvíc, ne, že bych vůbec žádný americký film neviděl, viděl jsem jich až dost, ale žádný tady s tímto hercem.

Takže: nijak! 😃

iceT

Ano, nijak dobře ani osobně samozřejmě.
Znám z filmů Dům v růžích, Romasanta a z několika málo jiných.
Jak se dá reagovat? Budiž mu země lehká.