Juggy. HP. 7

Jak jíst toto müsli?

Dobrý den, poprvé jsem koupila dceři müsli, chtěla bych se zeptat, jak se toto müsli jí, jestli je někdo kupuje. Protože jsme je zkoušeli jíst s mlékem, ale bylo tvrdé, má se tak nějak namacet přes noc, nebo ne?

Nejlepší odpověď
annas

Směs zaliji trochou horké vody, nechám chvíli odstát, přidám čerstvé ovoce a smíchám s bílým jogurtem

Mléko nepoužívám, ale vy ano, tak bych směs zalila horkým mlékem. Nebo zalít studeným mlékem nechat vsáknout.

Další odpovědi
elkon

Jistě máte na obalu návod k přípravě a jíst pak snad se lžící.

paul1

Myslím, že jednou jsme je měli, převážně jsme je jedli s jogurtem. Celkem dobré.

CTTON

Jí se výhradně pusou, pomocí lžičky, vidličky či jiného podobného nástroje.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Speed77

Proč je to upraveno na „müsli,” když se jedná o „Mysli?”
Ti „opravitelé” to asi dělají jen, aby si připadali důležití a potřební. „Opravovat" každou kravinu v každé otázce, fakt…

cochee

Tady je to jedno. Potravina se nazývá müsli a výrobek jako takový se nazývá Mysli či Mysli na zdraví. Celkem vtipná hrátka s češtinou, řekl bych. Tak jako je potravina třeba oplatek s čokoládovou polevou a jedna její reinkarnace je známá jako Fidorka (to už ale samozřejmě ten češtinářský důvtip postrádá).

Speed77

Já vím, Mysli je konkrétní výrobek, konkrétní müsli produkt, ale to je celkem jedno. Jen nechápu tu pedantskou potřebu to vše „opravovat.“

Juggy. HP. 7

Ano zkoušeli jsme s mlékem ale byli takové tvrdé

nyjono

Jak dlouho jste nechali v mléce měknout?

Juggy. HP. 7

Ano, není to nikde na obálce chtěla jsem se zeptat jak se to dá připravovat.

CTTON

S mlékem, medem či lahodným ovocem.

Juggy. HP. 7

Dobrý den máme to nějak nechat přes noc namacet mlékem?