WRC.Patrik

Jak je to s taxikářama.

Chtěl bych se zeptat, když bych chtěl dělat práci řidiče taxi , co k tomu potřebuju a kolik co stojí a co to obnáší. Jestli se třeba musí dělat nějaká licence, zkoušky, atd. jak když se dělá autoškola. Děkuju za info.

Nejlepší odpověď
anonym

V dnešní době člověk hledá,čím by se živil,soukromé podnikání je jednou z možností,ale to taxikaření také není jen tak,sama jsem se divila,co …http://www.pod­nikatel.cz/clan­ky/jak-se-dela-taxisluzba/

Další odpovědi
Mapel

Je to licencovaná živnost.

gagaga

ocko, a odkaz by nebyl ? :))