Boy 13

Jak je to s příjezdem ze SRN do ČR ?

Chci se prosím zeptat, když pojedu na krátký příhraniční styk do Bavorska (nakoupit potraviny) a vrátím se do 24 hodin do ČR, tak musim jít do karantény, nebo na test a musím se někde registrovat ? Děkuji.

Odpovědi
Emefej

Netuším jak je tomu v Bavorsku, ale hranici mezi ČR a Saskem jsem od začátku měsíce přejížděl už šestkrát a na hranicích ani stopa po nějaké kontrole. Jezdí se vesele sem a tam.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.