FlAsh_7

Jak je to s hubnutím?

Jak je to s hubnutím? Někde píšou, že některé potraviny přispívají k tvorbě tělesného tuku, ale není to celé náhodou počtem kalorií, které za den sníme? Jak to tedy celé je?

Odpovědi
Katherine123

Muzete hubnout bud tuk,nebo svalovou hmotu. Pokud mate vyvazeny redukcni jidelnicek, zbavujete se tuku. Pokud hladovite,ztracite predne svalovou hmotu pak az tuk. Dokonce i obezni lide mohou trpet podvyzivou. Je to z duvodu kaloricke stravy,ktera telu neprinasi to,co potrebuje. Telo strada a prvni reakce na stradani tela je: zasobit se tukem, neb telo vyhodnotilo, ze jsou dny nehojnosti/horsi casy, je tedy treba se zasobit, kdyby nahodou bylo jeste hure 😉 Jinymi slovy, ke zhubnuti se musite (zdrave) prozrat.

Kelt

Hubneme v tom případě, kdy máme výdej energie větší než příjem. Ale celkové množství energie v potravě je jiné v mase, jiné v ovoci. Organizmus si bere to, co potřebuje.