xxxjancaxxx

Má tu někdo zkušenost s hubnutím pomocí přerušovaného půs­tu?

Přerušovaný půst – if a hubnutí

Krásný den. Má tu někdo zkušenost s hubnutím pomocí přerušovaného půstu? Docela jsem se o tuto metodu začala zajímat tak bych potřebovala radu někoho zkušeného

Odpovědi
Alesh

Já bych měl strach, že to bude mít přesně opačný efekt. Tělo se vystresuje, pak mnohem více ukládá. Spíš je lepší jíst v menších dávkách a pravidelně. A k tomu dostatek pohybu. Další možnost je maximálně eliminoval cukry a sacharidy, tedy přílohy. Hlavně to chce zdravý rozum.

nyjono

Pokud by ses zajímala víc, tak zjistíš, že to je opět jen módní výstřelek. Přerušovaný půst nemá s hubnutím co dělat.
A taky jde o to. jaký půst si nastavíš.