Avatar uživatele
zzzzz

Je pravda, že když člověk rychle přibere, tak to pak i rychle zhubne?

Myslím, třeba když někdo přestane kouřit, tak přibere klidně 10 kilo za pár měsíců. Když už mu skončí to „žrací období“ a začne zase normálně jíst, myslíte že mu ta váha, během pár měsíců zase klesne???

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? pusinka50, Drap, briketka10, anonym, marci1 před 3677 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Myslím, že s hubnutím to tak ´jednoduché´ nebude, slyšel jsem to jen naopak – když člověk rychle zhubne, tak to pak i rychle nabere.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Bohužel, většinou ne. U hubnutí to funguje trošku jinak.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gnr54

Přestala jsem kouřit a přibrala jsem za 6 neděl 7 kg. Já jsem nejedla,ale žrala Teď zas kouřím a zároveň držím dietu už 3 neděle a cvičím. Zatím mám 4 kg dole a budu pokračovat. Budu se snažit zhubnout aspoň 4 kila pod mou normální váhu a pak se teprv budu snažit nekouřit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Awe

Já mám takové spalování že u mě to platí.Přes svátky jsem nabral 4 kg za 2 týdny což bylo fajn…měsíc v práci a byl jsem z5 na své váze

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
marci1

Také nemohu dát „mowlovi“ palec, jen imaginární. 🙂

před 3677 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

ad :zzzzz také je mi líto, že palce jsou omezené ( třeba pro „mowla“). Máme hodně společného ( pro odpovědi). 🙂

před 3677 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

Mowla je turbo odpovídač, že jo??? Já mám palce pro něj vyčerpané vždy za pár minut 🙂

před 3677 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Tak hlavně, aby ti tvé vlastní neupadly…
;-D

před 3677 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

Víš, že si asi jediný, co se tu nikdy na nic nezeptal. 🙂 To já mám otázek, že bych se mohla ptát víc než Bolák, ale to by mě asi admin diskvalifikoval. 😁

před 3677 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

Mowlo, už mi zas nezbyl pro tebe paleček .-(((

před 3677 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

No jo – ale hlavně, že víš, co si o ´předmětu´ otázky myslím, ne?
😉

před 3677 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

🙂

před 3677 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek