zzzzz

Je pravda, že když člověk rychle přibere, tak to pak i rychle zhubne?

Myslím, třeba když někdo přestane kouřit, tak přibere klidně 10 kilo za pár měsíců. Když už mu skončí to „žrací období“ a začne zase normálně jíst, myslíte že mu ta váha, během pár měsíců zase klesne???

Nejlepší odpověď
anonym

Myslím, že s hubnutím to tak ´jednoduché´ nebude, slyšel jsem to jen naopak – když člověk rychle zhubne, tak to pak i rychle nabere.

Další odpovědi
Drap

Bohužel, většinou ne. U hubnutí to funguje trošku jinak.

gnr54

Přestala jsem kouřit a přibrala jsem za 6 neděl 7 kg. Já jsem nejedla,ale žrala Teď zas kouřím a zároveň držím dietu už 3 neděle a cvičím. Zatím mám 4 kg dole a budu pokračovat. Budu se snažit zhubnout aspoň 4 kila pod mou normální váhu a pak se teprv budu snažit nekouřit.

Awe

Já mám takové spalování že u mě to platí.Přes svátky jsem nabral 4 kg za 2 týdny což bylo fajn…měsíc v práci a byl jsem z5 na své váze

marci1

Také nemohu dát „mowlovi“ palec, jen imaginární. 🙂

marci1

ad :zzzzz také je mi líto, že palce jsou omezené ( třeba pro „mowla“). Máme hodně společného ( pro odpovědi). 🙂

zzzzz

Mowla je turbo odpovídač, že jo??? Já mám palce pro něj vyčerpané vždy za pár minut 🙂

anonym

Tak hlavně, aby ti tvé vlastní neupadly…
;-D

zzzzz

Víš, že si asi jediný, co se tu nikdy na nic nezeptal. 🙂 To já mám otázek, že bych se mohla ptát víc než Bolák, ale to by mě asi admin diskvalifikoval. 😁

zzzzz

Mowlo, už mi zas nezbyl pro tebe paleček .-(((

anonym

No jo – ale hlavně, že víš, co si o ´předmětu´ otázky myslím, ne?
😉

zzzzz

🙂