Lilly84

Za jak dlouho zhubnu kdyz jim jen ovoce?

prosim nerikejte mi ze sem blba :/ vim to .. Sem v Armenii a nic mi tu nechutna maximalne brambory jinak tu nic nejim kazdy den si dam rano meloun a caj a potom jablko a ovoce a hodne piju vodu a caje. nic nejim sem vybirava a nechutna mi to tu. Ale budu tu jeste mesic a chtela bych se zeptat jestli zhubnu? protoze mam podvahu a mozna to je vyhoda ze aspon zhubnu.. a chtela bych se zeptat jestli to moje telo snese a jestli zhubnu a za jak dlouho? cejtim ze hubnu ale nohy mi nehubnou.. zhubnou mi i nohy? jim hodne ovoce takze nedrzim hladovku. a v praze bych zacala zase pomalu normalne jist .
Doplňuji:
prominte mam nadvahu nee podvahu omlouvam se

Nejlepší odpověď
terry

Nepíšu, že jsi blbá, to to tvoje věc.
Tvému tělu budou chybět potřebné živiny, později energie atd. atd.
Ovoce má spoustu cukru, to je potřeba si uvědomit.
Možná něco zhubneš, ale za jakou cenu?

Další odpovědi
Hakunamatata

Nezhubneš – ovoce má spoustu cukrů, takže spíš přibereš

anonym

Abys zhubla potřebuješ změnit nejen stravovací, ale i pohybové návyky. Náhlá změna jídelníčku povede k opačnému efektu. Tělo si bude mít snahu vytvořit rezervy. Jenže na druhé straně mu budou zase jiné živiny scházet. Neříkej mi, že v Arménii nemají nic, co by ti chutnalo mimo ovoce. Vejce, ryby, maso… ještě pořád tě nic nenapadá? Tak si pořiď kečup a snaž se dochucovat si jednoduše jídla tak, abys byla schopná sníst i nějaké výživnější potraviny. Ovoce se sice dá nějaký čas konzumovat jako „ovocná dieta“, ale i zde je třeba dodržovat množství a nemá se překračovat jednotýdenní doba diety.
Diety by se měly používat v případě zdravotních poruch, neměly by se zneužívat, aby díky nim si člověk zdravotní potíže přivodil.

cincina

Bude to jojo efekt.. jestli pak začneš znovu jíst, tak bych řekla, že přibereš to, co jsi shodila, pokud vůbec něco shodíš.

gagaga

Lilli , mam obavy z toho, ze ti tady muze radit o diete i nekdo, kdo sedi cely den na zidli a vazi nejmene 100 kg.
Po ovoci naopak pribudete . Cukry z ovoce se meni na tuky a pusobi jako solene bramburky. Na dietku je zelenina, ale ne ovoce. ..
ja jim take hodne ovoce, ale i hodne cvicim .. drive mi to neslo take do hlavy, az jsem se zeptala nekolik znamych vyzivovych poradkyn a ti mi potvrdili ..
tak prosim : jen ovoce ne .. byla by jste neprijemne prekvapena ..

a kecup prosim vubec nejezte .. to si z vas snad nekdo dnes strili .. takova " zdrava potravina " na dietu opravdu ne …!! brrr !-iv-