cvikra

Máte někdo zkušenost s kečupem se stévií?

Rád bych uvařil domácí kečup a osladil ho stévií, ale nevím kolik dát stévie. Má někdo tuto zkušenost. Děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Dávkuji podle chuti, jinak se to asi nedá odhadnout.Jedině vyrobit ze stevie extrakt a ten dávat podle odzkoušení.

Další odpovědi
Heisenberg

V tomto receptu se zmiňuje stévie :). Tak se podívej tam.
http://www.vim­cojim.cz/cs/spo­trebitel/zdra­va-vyziva/vyvazena-strava/Jak-si-pripravit-zdravy-domaci-kecup__s638x78­02.html

da ny

Velmi opatrně se stévií, je to „zlato“, ale sladí vydatně :)