Mrs.Styles

Je možné utrápit se k smrti?

Nejlepší odpověď
badisko

Ano je ne nejen mozne.. ale dosti realne cti zde deprese.. http://cs.wiki­pedia.org/wiki/De­prese_%28psycho­logie%29 dosty cato tento stav konci smrti ..
Doplňuji:
dosti

Další odpovědi
mosoj

Je mnoho případů kdy po úmrtí partnera druhý záhy také zemře ač byl dosud relativně zdravý. Některým doslova pukne srdce.Tomu se říká utrápit se a ne depresy.

anonym

Pokud si člověk zvolí trápení jako svůj životní styl, tak se může nejen protrápit ke smrti, ale také svým trápením její příchod uspíšit.
Ne nadarmo se říká, že nejhorší životní aktivita je trápení.