FlAsh_7

Jaký životní styl si zvolit?

Dobrý den, poslední dobou hledám tak nějak svůj styl, proto jsem si řekl že nějaký najdu.(mám na mysli něco jak je minialismus apod.) Jaké další životní styly krom minialismu znáte? Neexistuje nějaká webová stránka, kde by byly tyto styly vypsané?

Nejlepší odpověď
Kepler

Životní styl se nevolí, životní styl je projekcí toho, co ti nejvíc vyhovuje. Pokud to nevíš, ano, můžeš experimentovat. Když si koupíš látkovou skříň s trubkovou konstrukcí za 500.- a zjistíš, že by byla lepší ta solidní z Ikey, pak minimalismus nebude pro tebe to pravé kokosové.

Další odpovědi
Dochy

Nebylo by rozumnější se snažit žít podle svého a pak, pokud na tom budeš dále trvat, začít zkoumat do které skupiny patříš, než nejdřív najít skupinu do které chceš patřit a následně se snažit upravovat své chování a život tak aby ses do dané kategorie „vešel“ ???

Michala11

Život se nevolí, život se žije… Nelze ho okrájet, aby se vešel do tabulky! Buď dobrý!

aliendrone

Nehledej „životní styl“, proč bys měl žít podle nějakého předpisu? Nejlepší je žít si jak chceš (jak ti to nejlépe vyhovuje) a ostatní (pokud se jim to nelíbí) ať se jdou bodnout. To je na životě jedna z těch lepších stránek, že si můžeš vytvořit svůj VLASTNÍ „životní styl“. Kdo ví, třeba vymyslíš něco, co tu ještě nebylo. :)