Avatar uživatele
Tw!st

Jak je to s filmovou line u Star Wars?

Když jdou díly star wars takhle:
Star Wars: Epizoda I – Skrytá hrozba (1999; Star Wars: Episode I – The Phantom Menace)
Star Wars: Epizoda II – Klony útočí (2002; Star Wars: Episode II – Attack of the Clones)
Star Wars: Epizoda III – Pomsta Sithů (2005; Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith)
Star Wars: Epizoda IV – Nová naděje (1977; Star Wars: Episode IV – A New Hope), původně jen Hvězdné války (Star Wars)
Star Wars: Epizoda V – Impérium vrací úder (1980; Star Wars: Episode V – The Empire Strikes Back)
Star Wars: Epizoda VI – Návrat Jediho (1983; Star Wars: Episode VI – Return of the Jedi)
Star Wars: Epizoda VII – Síla se probouzí (2015; Star Wars: Episode VII – The Force Awakens)
Star Wars: Epizoda VIII (2017; Star Wars: Episode VIII)
Star Wars: Epizoda IX (2019; Star Wars: Episode IX)

Tak jak může být epizoda 4 natočena v roce 1977, když epizoda 3 byla v roce 2005? to si po šesté epizodě teprv uvědomili že by mohli natočit předcházející díly?

Aha jo takhle. No já si chci shlédnout ten nový díl z roku 2015 ale předtím jsem si chtěl shlédnout všechny předchozí díly protože jsem je viděl asi 10 zpět a u čtvrtého dílu jsem se docela zarazil co se děje 😁

Upravil/a: Tw!st

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Lamalam před 2807 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lamalam

Ano, byl to tvůrčí záměr. Pokud se to sleduje podle data vzniku, je tam lepší atmosféra a řada překvapení. Při sledování podle čísel epizod je to trochu nuda.

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek