sisinec123

Jak je to s cukrovkou a antidepresivy?

Dobrý den, dostala jsem tři balení Aryzalery 15mg po 28 tabletách. A v příbalovém letáku je napsáno, že 1 z 10 lidi může dostat cukrovku. Je to pravda? Jaká je šance, že ji dostanu? Dost se toho bojím, tak jsem je ani nezačala jist. Děkuji.

Nejlepší odpověď
annas

Myslíte, že je kvůli užívání léků vhodné se ptát na netu? U každého člověka působí léky jinak. Někdy l rozddílná nesnášenlivost atd.

Věříte laikům, kteří nemají žádné zkušenosti s tímto lékem? Přece jde o vaše zdraví.

Předpokládám, že vám tablety předpsal lékař, takže se ho zeptejte to, co jste napsala zde.

Jedině lékař, případně magistr v lékárně, vám mohou poskytnout zodpovědné informace.

Další odpovědi
Drap

Šance je 10%, jak píší v příbalovém letáku.

ivzez

A dobře jste udělala! Léky totiž nejsou určeny k jídlu,
ale k užívání na základě pokynů ošetřujícího lékaře.

Máte-li o léku pochybnosti, nekonzultujte je s laiky v internetu,
ale obraťte se na lékaře, který Vám je předepsal. Případně si
prostřednictvím své zdravotní pojišťovny vyžádejte konzultaci
(pro Vás bezplatnou) u dalšího lékaře.

Edison

Lékař, který lék předepsal nejspíš ví, co činí… Když si přečtete příbalový leták k placebu zjistíte, že i na to se MOHOU objevit nejrůznější komplikace, včetně smrti.