štamgast

Co se se mnou děje?-část 2.

O minulém víkendu jsem zde položil otázku „Co se se mnou děje?“. Od té doby je mi dobře-v zádech mě nebolí, nemám řídkou stolici, břicho mě nebolí prostě jsem v pořádku. Jenže od té doby je na tom má psychika špatně. Neustále mám pocit, že mi něco je. Za tuhle hodinu už jsem si myslel, že mám infarkt, cukrovku nebo rakovinu plic. A tak je to každý den. Vím, že se mnou nic není ale pořád mám strach, že zemřu. Ale při nějaké činnosti na to zapomenu-třeba při sledování televize. Co s tím?
Doplňuji:
Ještě dodám, že nesutále musím vyhledávat články o různých přízancích nemocí, jejich průběhu a léčbě.

Nejlepší odpověď
anonym

Vypadá to na nějakou psychosomatickou poruchu. Svěřila bych se s tím lékaři. Zřejmě to není nic závažného, ale takovéhle problémy jsou něčím vyvolané a je třeba příčinu odhalit zavčas. Asi bych s tím nečekala po velikonocích a zašla k lékaři hned zítra.
Doplňuji:
Měla bych strach, aby to nakonec nebyla hypochondrie, ta je obzvlášť záludná a dokáže udolat i superodolné jedince.

Další odpovědi
Drap

Sleduj nonstop televizi

iceT

http://www.aha­online.cz/cla­nek/musite-vedet/47811/jste-hypochondr-udelejte-si-nas-test-a-uvidite.html

zzzzz

Přesně tak jak funguje léčba „placebo“, tak přesně tak si dokážeme i vypěstovat nemoci. Pokud u tebe nic lékaři nenašli fyzicky, tak zajdi k psychiatrovi, dá ti nějaké léky na zklidnění a uvidíš, že se ti po nich psychika zlepší. Dnes jsou už antidepresiva i nenávyková, a mohou se užívat bez problému i delší dobu. A jit k psychiatrovi není žádná ostuda, já jsem k němu chodila s tetánii.

Michal Kole

A co řekl lékař? Pochybuji, že tě viděl 🙂 Návštěvu silně doporučuji.

vera12

jde zřejmě o psychosom.po­ruchu,můj syn sedí často u počítače a v poslední době
už z pročítání stránek o nemocech prodělal nejmín 3 nemoci týdně.radím nečíst
stránky o nemocech a jejich příznacích.