Avatar uživatele
Kelt

Jak je to nyní s cestováním po republice veřejnými dopravními prostředky?

Měl jsem jet dneska vlakem, ale odložil jsem cestu. Navíc, když je uzavřena Červenka, přes kterou projíždí rychlík na Prahu, by mne zajímalo, jak to vypadá v autobusech a vlacích. Určitě vlaky nejsou plné, lidé se nemačkají na chodbičkách, ale na druhé straně si nedovedu představit, že v rychlíku Vsetín Praha jede deset lidí. Zná někdo situaci? Děkuji.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? quentos před 1515 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Edison

Sleduj oficiální zdroje! Tranzit přes uzavřené území není vyloučen, jen by se tam nemělo zastavovat v zastávkách.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Nic se nemění, ale někde jsem četl, že bude vypravováno více spojů, aby necestovalo najednou velké množství lidí. To se ale týká spíš městské dopravy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Máš pravdu. Ve vlacích a autobusech je méně lidí, ale doprava funguje v podstatě podle jízdního řádu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Doprava funguje zdánlivě stejně, ale v některých městech je téměř nemožné ji používat. Zavedli tam totiž pravidlo, že se do dopravního prostředku nesmí bez roušky či respirátoru, no a rouška se nedá sehnat…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

U nás je jízda autobusem zdarma, předními dveřmi se nenastupuje a vchází a vychází se prostředími a zadními dveřmi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Jezdí téměř prázdné vlaky, a zrušili restaurační vagón. Prázdné hlavní nádraží v Praze je příjemná změna. Je tam bezpečněji.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek