WordPress

Jak je to možné, že jsme národem, který nevěří na zázraky?

Podívejme se do minulosti našeho národa a zjistíme, že se zde všemocné ideologie měnily rychle a z jednoho extrému jsme šli do jiného extrému, následkem byla častá konzumace alkoholických nápojů a potom zde byla častá konzumace tabákových produktů a léků na stres a deprese. Když se u nás někoho optáte, jestli se modlí nebo medituje, tak na vás lidi koukají jako na blázna. Reklama nás klame od narození do smrti, všude je to samý populární maskot, který si hraje na boha.

Odpovědi
cappuccino

A jaka by to podle tebe byla vyhoda, verit na zazraky?
Neni lepsi zustat na zemi a pouzivat svoji hlavu??!!

paul1

Paušalizovat se nedá. Určitě hodně lidí věří na zázraky a doufá, že např. vyhraje 1. cenu v loterii, i když naděje je jedna k patnácti milionům. K něčemu je ale víra v zázraky dobrá, člověk neztrácí naději a má se na co stále těšit. To mu může dodat sílu a chuť do života.

elkon

Nech si ty bláboly, soudný člověk na zázraky nevěří, bez ohledu kde žije.

Drap

Netuším na co se ptáš? Co má zázrak společného se spotřebou tabáku?

Filip84

Ale vždyť vypadáš jako blázen, jsi blázen, ptáš se lidí na ulici na kokotiny, nesmysly, píčoviny, kušníš a otravuješ, no tak „to dá rozum, že když strejda nemůže chodit, že nemůže dělat jelena“: tak jak mají na blázna koukat jinak, než jako na blázna? 🤷🏽‍♀️

Jenom ať si může každý učinit vlastní úsudek, jestli vypadáš nebo nevypadáš jako blázen: https://i.pinim­g.com/280x280­_RS/3f/83/c8/3f83c86bd3a­7308f373f055f65759013­.jpg

Nechceš odjet do Karílandu? Tam je takových pošuků hodně, tam bys zapadl. Třeba tady, v indické platzkartě: https://loveo­pium.ru/conten­t/2014/03/poez­d/16.jpg jsou hned dva, přičemž jeden z nich je asi i žena opačného pohlaví, tak bys si možná i vrznul, a pak bys přestal kušnit a otravovat, možná, snad, v každém případě za vyzkoušení by to stálo! 😎

zjentek

Mně se tohle rozhodně netýká, pragmatici jsou mně buřt.

(Filip86 a ty budeš ta protiváha.)

zjentek

Filip ta Kouby protiváha 🤷‍♂️

WordPress

cappuccino

Když je člověk ve zlé situaci tak věří na zázraky, aby se ze zlé situace dostal, logicky ten, kdo se má dobře na zázraky nevěří, jsme loutky ovládané situací.

Roman71

WordPress: Zázrak je, když potkám skutečně upřímně věřícího člověka, který je ochoten se dělit s ostatními o to, čemu věří a proč , i přes hrozbu nepochopení a výsměchu z druhé strany. Jinak to jsou jen „věřící“ ve smyslu „ano věřím, že něco existuje, ale jinak mě to nezajímá“.
Takových, které nic nezajímá, je fakt hodně..

cappuccino

WordPress: Takze sis vlastne odpovedel sam:)