Butters_xD

Jak je možný, že má Babiš přes 30 %?!

Je to smutný, smutný a ještě jednou smutný…
A to nikomu zřejmě nevadí kauzy, viz Čapí hnízdo, předražená zakázka na e-shop s dálničními známkami, neustálé střídání ministrů, Agrofert a tak dále…
https://www.no­vinky.cz/doma­ci/clanek/ano-si-drzi-velky-naskok-lidovci-by-opet-do-snemovny-neprosli-40323479

Nejlepší odpověď
elkon

Kdybys sledoval vše, nejen bláboly bulvárů, tak se divit nebudeš.

Další odpovědi
Drap

Většina lidí přemýšlí, dívá se kolem sebe a nebere si rozumy s pofidérních médií., tak jako ty. Potom má Babiš 30% a lze předpokládat, že až dojde k lámání chleba bude mít ještě více. Nejsem příznivcem Babiše, ani ČSSD, ale tak se věci zkrátka mají.

anonym

Naprosto zjednodušeně řečeno: Protože oslovil 30% voličů.

Zajímaly by mě volební preference ANO, kdyby tam Babiš nebyl.

Alesh

Njn, to víš důchodců, kteří se nechají opít rohlíkem, pardon koblihou, tu máme dost.

df

Je to ze stejného důvodu, kvůli kterému je Zeman prezidentem. Pokud by tě náhodou zajímalo rozložení intelegence v populaci, použij gaussovu křivku.S tím nejde nic udělat. To nezměníš, ani kdyby ses postavil na uši. Musíme se s tím smířit.

Kepler

Ne každý vidí jenom záporné stránky a ty kladné převažují. Chyby dělala každá vláda a každému je bližší košile, nežli kabát.

mosoj

Jak vidíš hodně občanů používá hlavu a hlavně to, co v ní má! Národ se oškubat pravicí nenechá. Váš důchodce, který nikdy v KSČ nebyl a pravici nemůže ani cítit. To je život.

anonym

Přes 30 % má ANO, problém je, že se těžko hledá taková alternativa, která by využila těch skandálů. Opozice stále tápe.

vlotkos

Opozici může volit jen tragéd tvého typu

Gus_Fring

Nikdo není bezchybný a přestože mi Babiš není sympatický, tak neříkám, že ke vyloženě špatný. Navíc „Čapák“ se řeší tak dlouho. Já radši politiku neřeším, ikdyž některá témata jsou zajímavá na diskuze.