Avatar uživatele
Larissa

Jak je možné, že tolik lidí vlastní psa?

Všichni pracují, chodí do školy a celkově nemají přes den moc času. Pes nemá rád samotu (hlavně v bytě), tak jak to, že stejně lidí mají psy? To je ten pes sám doma? Jak se to provádí? Přece nemůžete být s tím psem nonstop, nikdo, kdo pracuje. Tak jaký je na to trik?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? BENYTA, marci1 před 3005 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

pes panelákový = chudák. rychle dvakrát denně vyvenčit, ochcat první roh za vchodovými dveřmi (fasáda domu), vykálet do pískoviště, na chodník, do trávníku, které jsou jeden metr2 na kilometr2 betonu a pak rychle domu, aby venčitel stihl tv seriál aj. můj bývalý soused venčil psa i na balkoně. nejsou všichni takový, ale znám jich takových většinu (kdyby se uživatel cukrar ptal, kde beru jistotu)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Protože je to volně dostupné zboží, ne všichni psi snáší samotu špatně, být se psem nonstop je taky špatně-to vidím u kamarádky- zajde si jen do obchodu na 15 minut a pes celých 15 minut vyje a štěká za dveřmi, takže je to o tom, jak si pánešek pejska naučí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dismas

No, já když vidím, jak „vychovaní“ jsou někteří psi, tak si kolikrát říkám, zda lidi vlastní psa nebo pes lidi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jsem odpůrce v bytě chovaného psa. Pes je stvořen pro jiné účely, než nosit svetříčky, bačkůrky, olizovat si genitálie a potom olizovat pánička. Hnus fialový. Pes patří na zahradu či velký dvůr!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Vypadá to, že počet chovaných psů je nepřímo úměrný kvalitě mezilidských vztahů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Lidé chtějí mít „kamaráda“, někoho kdo jej má bezvýhradně rád. Pes v bytě se mi nezdá nejvhodnější řešení. Někteří majitelé psů dokonce v době své nepřítomnosti psa zavírají na balkón, do koupelny, dokonce do klece.
Pes, který je v domku, na zahradě, proběhne se, kdy se mu zachce-to je jiná.
Nejsem odborník na psy, ale tak to cítím. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nikdy jsem neměl problém tím, aby pes 8 – 10 hodin nevydržel sám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Máme dvě bíglice,ven s nimi chodím několikrát denně,v poledne přibližně na hodinu,o víkendu chodím třeba na dvě hodiny do lesa.Protože bydlíme ve škole,kde pracují,můžu za nimi chodit domů často.Když jsme na chalupě,jsou na zahradě celý den.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Larissa

Můžu se zeptat, jaké rase tedy samota zas tolik nevadí? Popravdě hodně uvažuji nad tím, že si jednou v budoucnu pořídím psa, jenže by byl asi 8 hodin denně sám doma…

před 3005 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jáára

Jako o mou Lišku jako štěňátko se staral kamarád s úrazem páteře. hlídal ji a učil různý kousky. Vydrží v pohodě dlouho, ale nemusí.

před 3005 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

No, myslím si, že to není o rase psa, ale jen a pouze o výchově, od mala si pejska učíš nechávat ho o samotě, třeba od půlhodiny nebo hodiny a on si na to zvykne. Sousedi si kdysi pořídili štěně jezevčíka, a ten chudák vyl a štěkal za dveřma třeba půl dne, než z toho vyrostl.

před 3005 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek