Nassin

Jak je možné, že se na Facebooku neřeší to, co tady?

Na FB je několik miliónu uživatelů, kteří vkládají milióny obrázků, gifů, filmů, textových příspěvků… , ale nesetkal jsem se, aby někdo někoho upozorňoval, na to, že nevložil odkaz, ze kterého čerpal příspěvek. To jen tady, na Odpovedi.cz, je rarita.
P.S. Aha, tady je kodex!

Odpovědi
Drap

FB má trochu jinak nastavená pravidla než jsou určena tady.

Dochy

Jestli sis nevšiml, původní záměr tohoto servru byl sestavit z dotazů a odpovědí encyklopedii. Takže by uvedené informace měli mít nějakou formu, vypovídací schopnost a také by měli být v rámci možností ověřené a ověřitelné a hlavně legální. „ukradený“ obrázek zas tak moc legální není.

AlfonzSP

To vis ruzna zviratka, ruzna pravidla. Ne Fejsu dominuji oslikove, tady je to mnohem lepsi.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.