Avatar uživatele
jirka F

Jak je možné, že Putin byl dříve tak dobrý člověk, že i ukazovali jak vlezl do ledové vody a i Zeman za ním jezdil?

Jak je možné, že je teď takový jako Voldemort z Harryho Pottera?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 46 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
cappuccino

Odpoveď byla označena jako užitečná

Jiriku, myslim, ze by ses mel ve vlastnim zajmu vyhybat politickym debatam!!
Radeji se divej na Harryho Pottera!

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?jirka F Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Že lezl do ledové vody, neznamená, že je dobrý člověk. A návštěvy přijímá jak dobrý člověk, tak i šmejd.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Filip84

Když vlezu do ledové vody a přijede za mnou Myloš Virosa, tak budu dobrý člověk? 🤦‍♀️ Tys byl s Putinem na pívo, nebo na kafíčko, „už se to, prosimtě, říká, tak už se to, prosimtě, ví!“, že teďka, prosimtě, víš, že z Putina je Dr.Evil (předpokládám, Harryho Pottera jsem nečetl ani neviděl – zkoušel jsem to, vydržel jsem to deset minut, strašná sračka!)?

Já ani netuším, jaký Vladimir Vladimirovich Putin je. Když ho srovnám s Mylošem Virosou, je mi sympatičtější, ale to nic neznamená. Myloš Virosa mi nebyl sympatický ani v době, kdy nepil 3l becherova nápoje za den, nikdy, ani když pracoval na prognostickém ústavu. Navíc, Myloš Virosa je narcista jak poleno, u Putina nevím.

Jestli si děláš úsudek o člověku na základě mediální propagandy (takové nebo takové), prosím, je to Tvá věc. Ale, laskavě, netvrď, jaký Putin je. Protože o něm víš kulový hovno! 🤦‍♀️

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
plebs

Hele Jura zápasil s medvědem hraje hokej, jezdí na koni, vynikající střelec střílí jako kovboj od pasu, rovněž má černý pás z juda. Podle mého odhadu se trochu drží zpátky jsou tam daleko větší divoši kteří jsou schopni rozpoutat světovou katastrofu.

Avatar uživatele
Ametyst

Koho přemýšlení neobtěžuje, zde je jiný pohled na „válku“.
https://odyse­e.com/@Zuzana­Roln%C3%A0Dalla­Ricca:7/Ukraji­na-2023---rok-l%C5%BE%C3%AD­_versione-Odysee:5?fbclid=I­wAR1Rj9Ny9ncQC9zZGZA8zW4­i1oYJfYara1Z38gFO­yhSLUSiO_wnli83u­OLQ

Avatar uživatele
Pepa25

Ametyst: co to sledujete za sračky? https://manipu­latori.cz/video-ve-kterem-vystupuje-massimo-mazzucco-je-plne-bludu/

Avatar uživatele
Ametyst

Pepa25: Psala jsem snad jasně- koho přemýšlení neobtěžuje. Tupě věřit předžvýkaným a zcenzurovaným zprávám umí kdekdo, a Pepům to jistě vyhovuje- vše mají vyřešeno, vše je jasné, nemusí myslet, jen věřit.

Avatar uživatele
Filip84

A když Ti ukážou v televisi, jak Tvůj fotr pígluje tučňáka, tak budeš věřit, že Tvůj fotr pígloval tučňáka? Říká Ti něco fotomontáž? Nebo dvojníci? Kamera umí „zázraky“!

Jak v mateřský školce, vážně! 🤦‍♀️

Avatar uživatele
Filip84

A Stalina jsi taky soudil, vole? Se svým yntegrovaným rozhledem? Nebo Hitlera? 🙄🤦‍♀️ Sis o nich přečetl v Rádci pannám a dívkám a máš jasno? 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Avatar uživatele
jirka F

Takže i když je válka s Ukrajinou tak nemám Putina Soudit jako špatného člověka?

Avatar uživatele
jirka F

Takže i když je válka s Ukrajinou tak nemám Putina Soudit jako špatného člověka?

Avatar uživatele
Ametyst

Jirko, když slyšíš jen jednostranné zprávy, kde Zelenský ví, co Putin udělá, nemůžeš tomu přece věřit! Agresivní je NATO a Američané, rozsévající války po celém světě. Putin je má už na vlastním prahu.

Avatar uživatele
Filip84

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek