S4cey

Jak je možné, že Kim Čong Un vyvíjí jaderné zbraně?

Když to zakazuje smlouva?

Nejlepší odpověď
quentos

Z téhož nepochopitelného důvodu, jako proč tu máš už asi desátej nick, když to zakazují zdejší pravidla.

Další odpovědi
Ametyst

Možné to je. Proto je od velmocí hloupé Kima ignorovat a nemluvit s ním. Donald Trump se ukázal jako chytřejší, když zahájil dialog.

plebs

21.6.2021 / natoaktual.cz / NATO odsoudilo smlouvu OSN o zákazu jaderných zbraní a ihned Anglie, Francie USA prohlásily že se ke smlouvě nepřipojí.
Jinak je to trochu rovnováha USA Rusko 7000 tisíc hlavic, Francie 300, V. Británie 200, Čína 300 trochu Izrael Pakistán, Indie, Irán neznámo tajemno.
Ale odhadl bych, že je vše dobře zajištěno na př. v Rusku pokud důstojník ztratí klíč od kufříku s tlačítkem je nařízeno mít přiložené kladívko aby jej oficír mohl použít na otevření, v USA před lety byl kod na 1000 hlavic osm nul / těžko by hacker se dokodoval takového kodu /, nebo smilník Clinton ztratil od kufříku klíč a nevěděl ani kdy a kde / možná v tom měla prsty Monika /.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Rafaelo111

může pokud to nedělá ve velkém, protože je beztrestně a bez povšimnutí vyvíjí v nějakém tolerovaném množství dalších pár států o kterých se nemluví, rusko, usa, irán a nevím kdo další

S4cey

Ametyst – jenomže jak je to možné?

Dochy

Přesně tak jak píše quentos. Používání různých nicků je také zakázáno a tys s pravidly při registraci souhlasil. Takže jsi uzavřel smlouvu.

S4cey

Ja nepíšu o smlouvě uzavřenou lúzou ale o mezinárodní.

Dochy

A to si vážně myslíš, že Ti co podepisují ty mezinárodní dohody jsou jiní lidé než třeba Ty? Jedinej rozdíl je v tom, že byli dost cílevědomí aby se dostali k lizu. Někteří z nich třeba i jsou/byli odborně na výši. Jestli jsou jinak povahově lepší či horší než Ty nebo já, to je otázka.

S4cey

Jasně, ale nemůžou napřiklad schválit smlouvu dejme tomu přiklad: o diplomatické imunitě a pak schválit ve státě zákon který umožní napřiklad trestání diplomatů co se dopustí zvlášt závažného činu (např. Terorismus.)

Dochy

A kdo by jim vtom měl asi zabránit? Bůh prý na znamení že nebude zasahovat do lidských záležitostí nechává čas od času zazářit duhu.
Ostani státy, pokud nechtějí rozpoutat válku, mohou prohlásit maximálně něco jako: Tak vy jste porušili tuhle smlouvu? Tak mi zas nedodáme …

S4cey

Nevim, nic v tom asi nebrání, ale četl sem před položením dotazu, odpověd od Drapa což je zlatý uživatel že diplomatickou imunitu stát zrušit nemůže. Tak nevim..