Kamilka041

Jak je možné stěžovat si na řidiče, který i když jsem stála na autobusové zastávce, neotevřel dveře a odjel?

Odpovědi
Edison

A není to taky náhodou zastávka Na znamení?

anonym

Nemáte náhodou otevírání dveří na tlačítka?
Totiž pokud ano, nečekal bych, že vám dveře bude někdo otevírat, je třeba to tlačítko stisknout.

I kdyby tam tlačítka ale nebyla, i tak bych v takovémto případě ale nepropásl ideální příležitost „kašlat na to“ 🙂 A příště zkusit na dveře třeba zabušit pěstí.

elkon

Asi těžko, máš svědky? Pokud ano, tak u provozovatele.

Kryšpín

Nebyl to dávný přítel a chtěl se pomstít

Reezo

Já osobně bych asi nebyl potěšen také, ale stěžoval bych si v případě, pokud je to již opakovaně. Jsme jen lidé a chybovat je přeci lidské…

Každopádně pokud nebylo tlačítko na otevření dveří, tak mohl řidič zapomenout.

zjentek

Musíš nastoupit a někde u JŘ je QR kód, kde to řešíš, případně tam najdeš číslo řidiče, který jede.

Kelt

Když nikdo nevystoupil, tak se dveře neotevřou. Musíš to udělat sama, tlačítkem nebo zabouchat. Stalo se mi v Praze, že jsem byl na zastávce, kde se řidič autobusu chystal odjet. Měl ještě otevřené dveře. Já jsem se rozhodl na poslední chvíli, protože jsem zjistil, že jede na Metro. Neříkal jsem mu, že nejsem z Prahy, ale on mi mé jednání kritizoval.

ivzez

Napadá mne, že to byla zastávka na znamení, kde nestačí
jen stát, ale je potřeba dát řidiči znamení, že míníte nastoupit.
(Řidič nemůže vědět, že čekáte právě na tento autobus.)

Další možnost je, že jste si měla sama otevřít dveře tlačítkem.

Mc Merkurion

… no, a co když, když nikdo nevystoupil, měl plno a tak odjel ???